בת הגלבוע- גן אירועים בצפון

צפוןמתחם אירועים
כתובת: 
קיבוץ גבע
טלפון: 
איש קשר: 
דן
מספר אנשים: 
מ-100 עד 750
מפה: 
תאור כללי: 

לצד השמחה וההתרגשות המלווים כל אירוע, מתגנבים גם החששות מפני האחריות הכבדה המוטלת על כתפי בעלי השמחה והמארגנים להרים אירוע מוצלח. כל אירוע בכל קנה מידה מצריך פתרונות לוגיסטיים, קבלת החלטות ותפירת כל הקצוות כך שלא ייפרמו ברגע הלא נכון. בגן האירועים בת הגלבוע אנו מבינים את הצורך להפיק אירוע בלתי נשכח שיעבור ללא תקלות, ומבטיחים לכם כי האירוע שלכם חשוב לנו.

 

אנו, בגן אירועים בת הגלבוע מכירים את עולם השמחות על בוריו ולעומקו, ומאמינים שהצורך לחדש, לרענן, לגוון ולרגש הם חלק מן הדרישה המקצועית. על כן, לא הסתפקנו בגן ירוק ומטופח תאווה לעיניים, ובקיץ 2011 חנכנו את הגן בגרסתו המשודרגת, הכוללת רחבת ריקודים מפתיעה הממוקמת מעל למים. התכנון האדריכלי הייחודי מקנה לרוקדים תחושה של ריחוף, של חיבור מוחלט להנאה שבתנועה ולעונג של המוסיקה.

 

משום שהעיסוק שלנו בבת הגלבוע הוא בעצם אנשים, אנו תופסים את הפן האנושי כמרכיב מרכזי וכגורם משמעותי להצלחתו של האירוע. על כן, אנו מקפידים על רגישות גבוהה וקשב רב לצרכיכם, תוך מתן שרות בגובה העיניים.

 


אנו שמחים לקחת חלק ביום החשוב והמרגש של חייכם, ומאמינים כי אנו יכולים לתרום מניסיוננו ומן הגוון האישי של גן האירועים בת הגלבוע ולהעניק לכם אירוע נפלא ובלתי נשכח.