ליר בגליל

הפקת אירועיםימי כייףמארגני סדנאותמופעיםמרציםמתנות לכנסיםפעילויות לחברותקייטרינג
כתובת: 
כרם בן זימרה
טלפון: 
איש קשר: 
ליאורה
תאור כללי: 
חברת ליר בגליל הינה חברה העוסקת בסיורים ברחבי הארץ במגוון נושאים הקשורים ליין, חברה, אוכל טוב, תרבות וחיים טובים. החברה מנוהלת על ידי ליאורה בגא, תושבת הגליל המכירה (כמעט) כל טעם, ריח ואתר בצפון ומלווה את הסיורים באופן אישי מתחילתם ועד סופם המוצלח.
 
 
ימי גיבוש לחברות ופרטים
בחברת ליר בגליל אני מבינה  שעובד מרוצה הוא עובד טוב, ואוהבת לעזור לכם המעסיקים לשמח את העובדים. על בסיס ההיכרות הטובה שלנו עם מוקדי התיירות בגליל, אנו יודעות להרכיב יום כיף לעובדים בדיוק לפי הצורך ולפי רצונו של הלקוח - בין אם מדובר בסדנאות בישול אנינות או בימי כיף פרועים עם ספורט אתגרי - אני יודעת להתאים לכם הכול בהתאם לבקשה. רק תאמרו! הסיורים המובילים של "lir בגליל.
 
שוברי מתנה
מתאים כמתנה מקורית לימי הולדת ויום נישואים. סיורי אמצע השבוע של "Lir בגליל" מציעים מגוון אפשרויות למי שרוצה להוסיף ערך מיוחד לביקורו בגליל. הלינה היא באחד מהצימרים האיכותיים והמפנקים של האזור, ובביקור בן לילה אחד או שניים - שכולו טעם, ריח, איכות והנאה - תוכלו להתענג מהחוויה הקולינרית.
 
הפקת אירועים
ליר בגליל תפיק עבורכם חלום של אירוע שנתפר בדיוק למידותיכם ובהתאם לצרכים שלכם.
אירוע מושלם, כזה שעושה רושם, כזה שכולם מדברים עליו הרבה אחרי שהוא מסתיים.. ליר בגליל מנוהלת ע"י בגא ליאורה המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו המוצלח.
 
לוגמים שישי
הוא סיור טעימות איכותי בין יקבים שגם חושף את המסיירים לחלק מהתרבות הגלילית המקורית.
 
סדנת יין
 הסיור יחל בהרצאה מרתקת על עולם היין מפי ליאורה בגא. ליאורה רכשה את הידע שלה בתחום היין במשך שש שנות ניהול של מרכז המבקרים של אחד היקבים המעולים של הגליל, במהלכם הדריכה קבוצות, אירחה ביקורים ופעלה לקידום התיירות בצפון. לליאורה ידע וניסיון בתהליך הייצור, בתחום זני הענבים ובנושא השפעת הקרקע על טעם היין.