מלון רמת רחל

ירושליםירושלים והסביבהאולם כנסיםאירועים במסעדותחדר דיוניםכיתת לימודמלונות לכנסיםמקום לסדנהמקומות לנופש קבוצתימתחם אירועים
כתובת: 
קיבוץ רמת רחל
טלפון: 
איש קשר: 
מיכל זרין
מספר אנשים: 
מ-10 עד 800
תאור כללי: 

מתחם מלון רמת רחל, מרכז הבריאות והספורט, גן האירועים ומרכז הקונגרסים שבו, ממוקם בגובה 820 מטר מעל פני הים, בתפר שבין הגבעות הירושלמיות הירוקות לבין מדבר יהודה הזהוב.

 

מלון ארבעת הכוכבים הוא שילוב מנצח של מגורים יוקרתיים, מתקנים חדישים ונוף עוצר נשימה של בית לחם, ירושלים והרי יהודה. במרחק נסיעה קצרה בלבד מהעיר העתיקה ומרכז העיר החדשה, מהווה המלון בסיס יציאה מעולה לטיולים בעיר הקודש ובסביבותיה. בגלגולו הראשון היה המלון אכסניית נוער שהוקמה ע"י חברי קיבוץ רמת רחל בשנת 1969 במטרה לשרת קבוצות תיירים מהארץ ומחו"ל שהגיעו לבקר בעיר הבירה. כיום, כ- 30 שנה מאוחר יותר, מתחם מלון רמת רחל מונה 164 חדרים, קנטרי קלאב יוקרתי, מרכז בריאות וספא, מרכז קונגרסים עם ציוד משוכלל, אולם של 270 מקומות ישיבה, חדרי עיון וגן אירועים מקורה היכול לאכלס עד 800 איש.

 

האורחים המגיעים אל הלובי המפואר של מלון רמת רחל, מתקבלים בחמימות ובאדיבות ע"י צוות עובדי המלון. המלון מעסיק עובדים מקצועיים מקרב חברי הקיבוץ, המקבלים כל אורח כחלק מהמשפחה המורחבת.

 

השטח הנרחב של מתחם המלון מתמזג עם הסביבה הירוקה של עצי חורש טבעיים ונוף ירושלמי ראשוני. באזור המלון נסללים כמה קילומטרים של מסלולי הליכה/ריצה, המקיפים את מתחם המלון ומשקיפים על השכונות החדשות של ירושלים, על בית לחם וכנסיית המולד, על מדבר יהודה ועל העיר העתיקה במלוא הדרה.
ליד המלון נמצא אתר ארכיאולוגי ידוע, המכיל שרידים של מבצר עתיק ויישובים קדומים ומשמש כתפאורה לפיסול מודרני.

המלון נגיש לנכים בזכות הדלתות הרחבות, הרמפות והחדרים המותאמים.

 

במלון מרכז קונגרסים וכנסים בו נערכים כנסים, סמינרים וימי עיון באווירה ייחודית. במרכז הקונגרסים מגוון אולמות מרווחים העונים למגוון צרכים, החל באולמות המתאימים לקבוצות דיון אינטימיות של 15-10 אנשים, וכלה באולם קונגרסים מפואר המכיל 270 איש. האולמות, גדול כקטן, מצוידים באביזרים אורקוליים כגון אמצעי הגברה, מסכים נייד, מטולי שקפים, מקרני וידאו, טלוויזיות, קווי טלפון לצורכי טלמרקטינג וחיבור לאינטרנט.