מוזה- הבית לכנסים ואירועים קיבוץ רבדים

דרוםאולם כנסיםחדר דיוניםכיתת לימודמתחם אירועים
כתובת: 
קיבוץ רבדים
טלפון: 
איש קשר: 
אדוה ליבנה
מספר אנשים: 
מ-5 עד 150
תאור כללי: 

כשהקמנו את מוזה בשנת 2005 ראינו לנגד עינינו מקום מעורר השראה אליו ניתן 'לברוח' כשרוצים להתנתק מהשגרה והמולת היומיום. היה חשוב לנו שיהיה זה מקום ביתי אך מכיל, יפה אך לא ראוותני, קרוב אבל גם רחוק. דמיינו אתכם באים בשעריו, מתחברים ומרגישים בו הכי בנוח, הכי טבעי. 

 
מתוך שמחת החיים ואהבת האדם הטבועה בנו, יצקנו לתוכו את הערכים שלנו: הקשבה, נתינה, יצירתיות ותשומת לב לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. הבאנו עמנו את הידע המקצועי שצברנו במהלך עבודתנו בתחום הרווחה ומשאבי האנוש ומכאן גם את היכולת לראות את הדברים מזווית הראייה של הלקוח.
 
נשמח לקחת חלק ברגעים החשובים לכם, לסייע לכם בחשיבה ולהעמיד לרשותכם את הניסיון, את המקצועיות ואת אותה אהבה איתה יצאנו לדרך כשהקמנו את מוזה- פשוט לארח.
 
במיקום אידיאלי ונגיש לבאים מכל רחבי הארץ, תמצאו את השלווה, האינטימיות והחמימות הדרושה לכם לצורך עריכת אירוע עסקי 'מחוץ לקופסה'. לרשותכם שלושה חדרים המיועדים להתכנסויות של 15-70 איש וכן לובי וחצר רחבת ידיים הערוכים לספק לכם את האווירה והציוד הטכני הנדרשים לאירוח של 35-130 אורחים. בחצר המפנקת והמעוצבת שלנו תוכלו להתוודע בכיף, לסעוד בחברותא ולחגוג.  אתם מוזמנים לצאת מן הפקקים, להתנתק מהמולת היומיום ולהיפתח למשהו מרענן וחדש. ברוכים הבאים!