חוות הנופש האורגנית טור סיני

ירושליםירושלים והסביבהאולם כנסיםחדר דיוניםכיתת לימודמלונות לכנסיםמקום לסדנהמתחם אירועים
כתובת: 
רחוב זאב טור סיני 1, תד. 45065, ירושלים 91451
טלפון: 
איש קשר: 
יעל/ חיה חרש טור סיני
מספר אנשים: 
מ-15 עד 400
תאור כללי: 

בליבו של עמק הארזים, 5 דקות מירושלים וכ – 45 דקות מתל אביב, שוכנת "טור סיני חווה אורגנית", סמל לאהבת אדם ואהבת הארץ.

החווה משתלבת במרקם הפארק המטרופוליני של ירושלים, עטופה ביערות אורן ובעדרי צבאים.  

פיתוחה של החווה נעשה תוך שמירה על מראה הנוף הטבעי והשתלבות בו. החקלאות האורגנית והבנייה ירוקה משמרים את המשאבים הטבעיים המצויים בשטח.

 

חוות טור סיני מאפשרת קיום סדנאות, ימי עיון ,כנסים ומפגשים של משפחות וארגונים - המיקום הירוק והשקט בקרבת העיר, מבטיח מפגש שלו קרוב לבית. הנוף הפסטורלי של המקום מהווה תפאורה רגועה ונינוחה לכל סדנא או מפגש.

 

אנו בטור-סיני מאמינים שעל מנת לאפשר מפגשים איכותיים, מיוחדים ומוצלחים, יש לשים לב גם לפרטים הקטנים – האסתטיקה, האווירה, השירות ,כל אלה מסייעים להעניק לכם את הרקע המתאים למפגש מוצלח ונעים. סדנאות המוצעות במקום מותאמות לרוח המקום ומשתלבות בנוף הירוק ובאווירה השלוה שבחווה.החווה מציעה מגוון רחב של אפשרויות לארועים בטבע, כולם בצל פרגולות גפן, עצי תאנה ו"מעטפת" עשירה של צמחי תבלין.

 

 האירועים נערכים באוירה פסטורלית ורגועה, בתוך בוסתן עשיר של עצי פרי וצמחיה עשירה ובשילוב נדיר של ראשוניות ויוקרה. ניתן לקיים במקום מגוון רחב של אירועים בטבע כדוגמת חתונות, בר/בת -מצוות, ברית מילה, וכן אירועים פרטיים לארגונים וחברות, ושאר מפגשים אישיים ומשפחתיים.

 

בחוות הנופש טור סיני קיימים גם 3 דגמים של סוויטות אירוח ברמת גימור גבוהה, המעוצבות באופן אלגנטי, בהן ניתן להתארח לאחר יום עיון ואף להשתמש כחדר כנסים פרטי לקבוצה מצומצמת.