לגונה על החוף- אירועי יוקרה מול הים

שפלהאולם כנסים
כתובת: 
חוף לגונה, טיילת הקשתות, אשדוד
טלפון: 
מספר אנשים: 
עד 1130
תאור כללי: 

על מנת לתת לאורחים שלכם תחושה שהם חלק מאירוע מלכותי ומסוגנן, השקענו בתכנון המבנה המצטיין בעושר ארכיטקטוני. הרושם המתקבל מהצד החיצוני מתחרה רק בעיצוב הפנים היוקרתי.

המראה החדש הכולל בתוכו מלבד עיצוב יוקרתי גם את מיטב הציוד והטכנולוגיה המודרנית: מערכות מולטימדיה ומסכי ענק מתקדמים, המילה האחרונה בתחום מערכות הסאונד ותאורה חיצונית, קיר מסכי פלאזמה בסגנון הייטק, מערכות תאורה פנימית חדשות וחדשניות, פינות ישיבה בטראסה הפונה אל הים, וכמובן מעל לכל - אווירה, אוכל ושירות כיד המלך.
האולם המרכזי בלגונה על החוף מכיל עד 900 מוזמנים באווירה יוקרתית וקסומה. בצמוד לו עיצבנו טראסה רחבת ידיים בסגנון שייקספירי, שם ניתן לבצע קבלות פנים או חופות על רקע רצועת החוף השלווה.
הפטיו יכול להכיל עד 230 מוזמנים, והוא מיועד לאירוח חופות ואירועים שונים. אורחי הפטיו יכולים ליהנות מגן גדול ומטופח, כמו גם מקשתות מוארות ומעוצבות, המשתלבות בהרמוניה טבעית עם צמחיית הגן.


השפים והקונדיטורים של לגונה על החוף הרכיבו עבורכם תפריט יוצא דופן, הכולל מבחר מנות מובחרות - תאווה לעיניים ולחיך. התפריט המיוחד שלנו מתאים לכל דרישה, טעם ותקציב.